[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум-Avon » Сторінка Представника » Ваш бізнес з Avon » Оформлення повернення в електронному вигляді
Оформлення повернення в електронному вигляді
НаталияДата: Субота, 21.02.2015, 19:03 | Повідомлення # 1
Хозяйка сайта
Група: Адміністратори
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Оформлення повернення в електронному вигляді

Скористайтеся новим електронним видом відправлення повернень.
Електронна форма повернень дозволяє економити час і оформляти повернення будинку через інтернет на своїй сторінці на сайті Avon.
Як треба оформляти електронний повернення?

    На своїй сторінці на сайті Avon зайдіть в «Мої замовлення», потім в «Оформити повернення».
    Виберіть повертаний продукт зайшовши в потрібний документ за датою замовлення або за номером рахунок-фактури.
    Введіть кількість продуктів і виберіть зі списку і введіть потрібний код повернення.
    Натисніть «Зберегти повернення».
    Щоб відправити повернення поставте позначку «Я підтверджую, що ознайомлений (а) з правилами про порядок і терміни повернення товару» і
натисніть «Відправити в avon».
    Перевірте і запишіть дату відправлення та номер електронного повернення. Відправляти на пошті товар, що повертається ви повинні не пізніше дати, яка буде вказана.
    Далі ви натискаєте на «Роздрукувати форму повернення» і роздруковуєте бланк,
який треба вкласти в пакет разом з повертається товаром. А також для себе роздруковуєте деталі електронного повернення. Листоноша в поштовому відділенні прийме у вас пакет з повертається продуктом і бланком повернення. Оформлення бандеролі для вас безкоштовне.
    На своїй сторінці в розділі Мої замовлення / Інформація про замовлення ви зможете відслідковувати статус свого повернення.
    У розділі Баланс з'явиться рядок «Повернення» з повертаної сумою, коли компанією Ейвон буде оброблений ваш повернення.


Любовь— лучшая косметика. Но косметику купить легче.
 
Форум-Avon » Сторінка Представника » Ваш бізнес з Avon » Оформлення повернення в електронному вигляді
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: