Кар'єра в Avon

 У Avon Вам не доведеться вибирати
між голосом Розуму і веліннями Серця

Кар'єра в Avon - це кар'єра в найбільшій парфюмерно-косметичної компанії світового класу з присутністю в більш ніж 100 країнах світу.

У наших Працівників є можливості розвивати свої навички і будувати кар'єру, використовуючи структуровану систему оцінки результатів, програми навчання і різноманітні можливості розвитку лідерських якостей: брати участь у проектах, отримувати підтримку і зворотний зв'язок від керівника і ментора, проявляти і розвивати своє інноваційне мислення.


Переваги роботи в Avon:

     Робота у найбільшій міжнародній косметичної компанії
     Відмінні можливості кар'єрного росту
     Ефективна система адаптації, навчання та розвитку співробітників


Привабливий компенсаційний пакет:

     Біла зарплата,
     Система бонусів і премій
     Знижки на продукцію компанії.


Приєднуйся до команди професіоналів! Розвивайся разом з Avon!

Стати представником

Стати координатором

Як заробити гроші в Avon.
       Гроші потрібні завжди і всім. Їх ніколи не буває багато. Їх завжди не вистачає. Хтось задовольняється тим, що у нього є, скільки заробив грошей, так і живе. А хтось завжди і скрізь намагається заробити більше: комусь допомогти, щось купити, кудись поїхати, нарешті, просто жити в своє задоволення.
«Немає роботи», «Мало платять», «Працюю без вихідних», «У мене три роботи, щоб звести кінці з кінцями», - ось ці фрази постійно можна почути від багатьох своїх знайомих. Як же заробити гроші?
Один з уроків успіху називається «Не треба скаржитися» і його нам підносить змія:

       Вона не думає: «У мене немає ні рук, ні ніг, у мене поганий зір, я народилася ні в тій країні, мене ніхто не любить, батьки про мене не дбали, з моменту як я вилупилася». Змія обходиться тим, що у неї є і ми навіть боїмося цього «плазуна-інваліда». І якщо їй не подобається, вона просто змінює шкіру і повзе далі без жалю.
Так от, є пропозиція для тих, хто хоче змінити своє життя в кращу сторону, дізнатися як заробити гроші без вкладення коштів
       Людина від природи народжується талановитою. Маса нерозкритих талантів чекає, коли ж ними скористається їх господар. Спробуйте розкрити один зі своїх талантів разом з компанією зі світовим ім'ям AVON (Avon Косметікс Юкрейн). Це не фірма одноденка, яка утворилася сьогодні, а через кілька місяців закрилася, навіть не виплативши своїм співробітникам зароблені гроші. AVON - це потужний 120-ти річний дуб, який міцно стоїть на землі. Мільйони людей стали прихильниками AVON дізналися як заробити гроші, сотні тисяч знайшли тут роботу.

Сьогодні компанія може Вам запропонувати варіант як заробити гроші. Все залежить від Вашого бажання, старанності і, можна сказати, творчих здібностей, тобто таланту, який у вас всередині і ще не розкритий.
Робота займає 2-3 години в день. Підходить всім: молодим мамам і студентам, юнакам і дівчатам, чоловікам і жінкам, тим, хто має заробіток і тим, хто в пошуку роботи.

Що ж потрібно робити, що б заробити гроші без вкладення коштів?
     Просто спілкуватися з друзями, згадувати старих знайомих і знайти нових;
     Просто подарувати каталог AVON (тут і представляти багато не треба, компанію знають всі);
     Просто запропонувати вашим друзям і знайомим також заробити гроші разом з Вами.
Що Ви отримуєте натомість:
     якісну продукцію на 30% дешевше (економія сімейного бюджету)
     додатковий заробіток (з кожної 1250 грн. зібраного вами замовлення - 375 грн. Ваші)
     Призи за участь в різних акціях (призи можна продати (ще дохід), подарувати на день народження, що теж економія)
     стабільний дохід для тих, хто стане координатором AVON (координатор-це керуючий продажами)
Початковий дохід координатора від 500 грн, за перші три тижні і 14 900 грн. за перший рік. Причому, зароблені гроші, Ви отримуєте стабільно, кожні три тижні готівкою.

Це робота - бізнес. Але бізнес без вкладення початкових засобів. Основні витрати бізнес на себе, Ваш партнер по бізнесу - компанія AVON. Ваші витрати складуть тільки поповнення рахунку вашого телефону, каталоги, папір і ручку.
Додатково-безкоштовне навчання.

Як стати Координатором AVON?
Якщо Ви хочете купувати якісну продукцію AVON, при цьому економити і додатково заробляти від 100 грн.
Якщо Ви хочете заробляти від 500 грн. в тиждень і вище, створити своєї бізнес перейдіть за посиланням реєстрація в AVON і напишіть нам.
З Вами зв'яжеться офіційний представник компанії AVON найближчим часом. 

 Cтань Представником Avon!

Ти можеш зареєструватися Представником Avon,
якщо Тобі вже виповнилося 16 років.

ПІБ *:
Дата народження *:
Ідентифікаційний код *:
Серія та номер паспорту *:
Дата видачі паспорту *:
Мобільний телефон *:
Поштовий індекс:
Адреса проживання (область, район, місто, вулиця, будинок, квартира) *:
Адреса прописки (область, район, місто, вулиця, будинок, квартира):
Адреса електронної пошти/Якщо немає E-mail,вкажіть: net@mail.ru *:
Додаткова інформація:

Безкоштовна офіційна реєстрація в Avon Україна. Підписка, робота в Avon. Ви можете абсолютно безкоштовно зареєструватися в Avon представником, консультантом, координатором в Україні, у містах Харків, Київ, Закарпаття, Львів, Донецьк, Луганськ, Одеса, Суми, Тернопіль, Херсон, Івано-Франківськ, Кіровоград, Миколаїв, Полтава, Рівне, Дніпропетровськ , Сімферополь, Вінниця, Волинь, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Чернігів та багато інших міст, села і селища Украіни.Тут Ви можете замовити косметику Avon, стати представником, координатором, консультантом компанії Ейвон Україна. У нас на сайті можна дивитися новий, поточний онлайн каталог Ейвон Україна, переглянути каталог Ейвон, Дізнатися всі новини, знижки, подарунки, програми, акції компанії Avon Украіна,http://avon-art.at.ua - ваш путівник у світ краси і здоров'я. Офіційний сайт компанії Avon Україна www.avon.ua або avon.com.ua - вхід avon представник.
Авон, Ейвон, єйвон, avon ua, каталог, каталог Авон, стати консультантом ейвон, стати представником ейвон, дивитися каталог Ейвон, скачати каталог Ейвон, Авон 2014, робота Авон, подарунки, знижки, акції, пропозиції, замовлення, стати консультантом avon, зареєструватися в Ейвон, зареєструватися в avon, реєстрація в Ейвон, реєстрація в avon, оформити замовлення Ейвон, зареєструватіся в єйвон, зареєструватісь в avon, зареєструватися в Ейвон Україна
,Avon 2015,2016,